ye.ua

Теплові організації в Україні готові до зими майже на 90% - Мінрегіон

  У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України оцінюють готовність українських теплових організацій до зими на рівні 87-90%.

  Про це в понеділок під час круглого столу розповів заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк, передає "Укрінформ".

  "Що стосується цифр підготовки до зими. Практично в 100% організацій ліцензіатів і неліцензіатів почалося заповнення мереж. У середньому підготовка теплових організацій до зими на 1 вересня приблизно - 87-90%", - зазначив він.

  Кругляк також навів статистику підготовки господарств до зими: "Що стосується тепловиків, з 21073 котельних, які готуємо до зими, підготовлено 18530. З 614 котельних, які ремонтувалися, 528 вже зроблено. З 926 котлів, які були в плані, 798 замінили. З 316 км теплотрас - 261 км замінили, були проведені випробування. З 5213 теплопунктів 4376 вже готові. З технічної точки зору немає побоювань, що ми не розпочнемо опалювальний сезон вчасно", - зазначив заступник міністра.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Ми не допустили дефолту і робимо перший крок до підвищення соцстандартів
  Наступний матеріал
  Порошенко: Інформацію про плани терористів на 31 серпня під Радою незабаром оприлюднять