news.infocar.ua

Техогляд авто повернуть, але не під контролем ДАІ та МРЕВ - Мінінфраструктури

  Міністерство інфраструктури спростовує інформацію про запровадження технічних оглядів через систему МРЕВ та ДАІ.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури. 

  У міністерстві наголосили: "Насправді, на виконання угоди про Асоціацію з ЄС та з метою підвищення рівня безпеки руху на дорогах, в Україні запрацює нова сучасна система перевірки придатності транспортних засобів до експлуатації. З моменту прийняття розробленого Мінінфраструктури законопроекту нововведення будуть вступати в силу поступово, протягом 2015-2022 років".

  За інформацією відомства, нова система перевірки стосуватиметься, в першу чергу, комерційних транспортних засобів, що здійснюють перевезення вантажів та пасажирів.

  "Перевірки виконуватимуть спеціально підготовлені експерти на пунктах технічного контролю, якими можуть бути звичні українцям станції технічного сервісу (СТО). Легкові автомобілі громадян необхідно буде вперше перевірити в період з 01.11.2019 по 28.02.2021 року. Нові легкові автомобілі підлягатимуть перевіркам вперше через 4 роки після державної реєстрації, а далі - кожні 2 роки".

  У Мінінфраструктури звернули увагу, що проектом пропонується імплементувати норми 14 актів законодавства ЄС: 9 актів - згідно з Угодою про асоціацію та 5 - системно з ними пов'язаних, що врегульовують такі питання, як допуск до ринку перевезень, організація громадських перевезень, робочий час та час відпочинку водіїв, підтримання рівня професійної компетентності водіїв, застосування обмежувачів швидкості.
  Як повідомляв 5.ua, 9 вересня 2015 року Міністерство фінансів спростувало повідомлення щодо планів відновлення транспортного збору для всіх авто та заперечило інформацію про введення техогляду авто у 2016 році.
  Попередній матеріал
  ВР має намір вдосконалити процедуру документування біженців
  Наступний матеріал
  Виправдувальний вирок екс-ректору Мельнику скасовано Апеляційним судом
  Loading...