5 канал

Ситник анонсував створення криміналістичної лабораторії в НАБУ

  У першій половині січня 2016 року в НАБУ мають обрати ще 130 детективів і старших детективів.

  Про це в ході брифінгу з нагоди завершення навчання аналітиків НАБУ за спеціальною тренінговою програмою, розробленою та реалізованою за участі кращих британських експертів заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

  "Завдяки відкритому конкурсу ми сформували потужну команду аналітиків, провели навчання цієї команди і на сьогодні дана команда приступила до роботи з використанням закритих і відкритих баз даних, доступ до яких їм вже забезпечено. Вони проводять роботу для напрацювання аналітичних матеріалів по тих кримінальних провадженнях, які проводяться детективами Антикорупційного бюро", - сказав він.

  За його словами, наразі у НАБУ працюють 70 детективів і 20 аналітиків. А в першій половині січня 2016 року в НАБУ мають обрати ще 130 детективів і старших детективів.

  "У нас створюється криміналістична лабораторія, де будуть досліджуватися різноманітні гаджети, комп'ютерна техніка, iPhone, телефони. Це також робиться за підтримки британської сторони", - додав Ситник.

  Нагадаємо, у Ради просять закласти в бюджет фінансування Антикорупційного бюро окремим рядком.

  Попередній матеріал
  Рубль офіційно впав до найнижчого рівня з часу деномінації 1998 року
  Наступний матеріал
  Reuters розповів про весілля дочки Путіна