Загратований
Загратований wallnews.info

Суд заарештував на 2 місяця посадовця Мукачівського управління ДПСУ за хабарництво

  Суд заарештував на 2 місяці керівника відділення внутрішньої безпеки Мукачівського прикордонному загону за вимагання.

  За клопотанням військової прокуратури Західного регіону України суд обрав для керівника відділення внутрішньої безпеки Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України повідомляє, що слідчий відділ спільно з ГУ по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ та Управління внутрішньої безпеки Держприкордонслужби задокументували факт одержання неправомірної вигоди у розмірі 15 тис. грн зазначеним прикордонником.

  Керівник відділення внутрішньої безпеки по Мукачівському прикордонному загоні вимагав у від військовослужбовця зазначеного прикордонного загону гроші за не створення службових перешкод при подальшому проходженні військової служби.

  Разом з тим, у військовій прокуратурі інформують, що виніс рішення про арешт слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Львова також на вимогу прокуратури встановив розмір застави - 999 тис. грн.

  Нагадаємо, 29 липня, на Закарпатті співробітники СБУ спільно з військовою прокуратурою затримали на хабарі у 15 тис. грн тимчасово виконуючого обов'язки начальника одного з підрозділів внутрішньої безпеки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Широкине може залишитися мілітаризованим
  Наступний матеріал
  Російські терористи продовжують атаки на Маріупольському напрямку
  Теги:
  Loading...