firstsocial.info

Суд заарештував квартири Лукаш у Києві

  Екс-міністр режиму Януковича досі володіє трьома квартирами у столиці.

  Печерський районний суд Києва наклав арешт на три квартири, які належать екс-міністру юстиції режиму Януковича Олені Лукаш, передає "Українська правда". Відповідне рішення було ухвалене ще 4 серпня за клопотанням слідчого з особливо важливих справ ГПУ. Обвинувачення наполягло на тому, що за статтями обвинувачення чиновниці у вигляді обов'язкового додаткового покарання передбачається конфіскація майна. За даними прокуратури, Лукаш належать три квартири в Києві, однак їхні адреси не зазначаються. У декларації Лукаш за 2013 рік зазначені 3 квартири площею 127,4, 125,3 и 111 кв. м.

  Розслідування у справі Олени Лукащ триває з 20 травня 2014 року за підозрою у заволодінні групою осіб за попередньою змовою коштами державного бюджету в сумі 2 мільйони 523 тисячі гривень шляхом їх безпідставного перерахування ТОВ "Європейська правова група" та двом підприємцям.

  У липні ГПУ готувала документи для оголошення Лукаш у міжнародний розшук. Місце перебування чиновниці не встановлене. У червні екс-міністру юстиції України Олені Лукаш оголошено про підозру.

  Попередній матеріал
  Tesla показала сталеву "змію", що вмикає автомобіль у розетку
  Наступний матеріал
  До Сум повернулися 15 демобілізованих військових