ipress.ua

Суд заарештував будинки сина Азарова на італійському острові Сардинія

  Печерський суд задовольнив клопотання прокуратури про накладення арешту на майно підприємства в Італії, яке належить Олексію Азарову.

  Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

  Головне слідче управління Генеральної прокуратури веде досудове розслідування за підозрою Олексія Азарова у незаконному збагаченні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368-2 КК України. Під час перевірки інформації, яка надійшла від компетентних органів Італії, було встановлено майно, яке належить підприємству, підконтрольному Азарову-молодшому.

  Представник прокуратури звернувся до Печерського районного суду із клопотанням про накладення арешту на майно вказаного підприємства, фактичним власником якого є Олексій Азаров. Йдеться передусім про видаткову частину належного йому рахунку та залишків по рахунку в банку, а також про будинки у місті Ольбія на Сардинії.

  Ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 28 липня клопотання було задоволене, а ухвалу направлено "для виконання компетентним органам Італійської Республіки в рамках міжнародної правової допомоги при проведенні процесуальних дій".

  Попередній матеріал
  Міністр енергетики розповів, скільки вугілля потрібно, щоб перезимувати
  Наступний матеріал
  Російський депутат: на папері РФ залишається федерацією, а де-факто – більш унітарна держава, ніж Україна
  Теги:
  Loading...