ГРУшники 5.ua

Суд втретє переніс розгляд справи російських ГРУшників

Голосіївський суд столиці вже втретє переніс розгляд справи спецпризначенців Головного розвідувального управління Збройних сил Росії Александрова і Єрофєєва

Попередні два рази обвинувачених не доправили до суду. Спочатку через технічні причини. Вдруге, тому що, за інформацією Генпрокуратури, дорогою до суду на конвой з російським військовими планували замах.

Сьогодні Єрофєєва і Александрова привезли до суду. Але з невідомих причин не з'явився один із захисників Юрій Грабовський.

Попри можливу загрозу життю під час доставки обвинувачені росіяни наполягають на своїй присутності в залі суду.

"Обидва відмовилися від подальших судових засідань в режимі відеоконференції. У зв'язку з чим були вжиті всі можливі заходи безпеки. Вони були доставлені до суду. Також експерт була присутня в залі суду. Її планують допитувати. Однак Грабовський не з'явився. Жодних пояснень не надавав", - відзначив прокурор відділу Головної військової прокуратури Олександр Климович.

"На даний час мені лише відомо, що він вже дві доби не з'являється на зв'язку. Більше я нічого коментувати не буду", - сказала адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська.

Як повідомляв 5.ua, 16 травня 2015 року Єрофєєва і Александрова українські військові 92-ї окремої механізованої бригади схопили, коли ті у складі диверсійної групи намагалися перейти на територію України. Під час того бою загинув один з українських захисників. Один із військових РФ – Олександр Александров, сержант з третьої бригади спецназу в Тольятті (РФ), контрактник, служить з 12 грудня 2012 року. Чоловік розповів про те, що група базувалася в Луганську, а сам він приїхав в Україну захищати область. Другий – капітан Євген Єрофєєв родом з Куйбишева.

Попередній матеріал
У бердянському гуртожитку вибухнув невідомий боєприпас – є постраждалі
Наступний матеріал
Росія не вміє грати у стратегічні ігри - експерт
Loading...

Суд над російськими ГРУшниками знову перенесли - через можливість нападу на конвой

Фейгін: Рішення щодо обміну Савченко на російських ГРУшників політично існує, питання залишається у його технічній реалізації

Російським ГРУшникам суд подовжив арешт на 2 місяці