фото segodnya.ua

Суд відібрав у Фірташа ще 26 га Бузького лиману

  Прокуратура Миколаївщини попередила незаконне відведення земельної ділянки Бузького лиману вартістю 36 млн грн.

  Одеський апеляційний адмінсуд підтримав позицію прокуратури області та залишив у силі постанову Миколаївського окружного адміністративного суду, яким задоволено позов прокурора щодо скасування рішення Миколаївської міської ради про передачу в оренду товариству земельної ділянки Бузького лиману площею 26 га вартістю 36 млн грн. Про таке повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

  Суди підтвердили факт перевищення повноважень міською радою при наданні в оренду зазначеної земельної ділянки – донної поверхні Бузького лиману, який відноситься до водного об’єкту загальнодержавного значення. Відтак, за втручання прокуратури попереджено незаконне відведення донної поверхні Бузького лиману.

  За даними агенції "Укрінформ", минулого тижня той же Одеський апеляційний адмінсуд скасував рішення Миколаївської міськради про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення порту "Ніка-Тера", який з 2011 року підконтрольний структурам мільярдера Фірташа, в оренду 79 га донної поверхні Бузького лиману. Вартість земельної ділянки – 219 млн.грн.

  Нагадаємо, у березні цього року прокуратура взялась розслідувати передачу землі підприємству Фірташа у Миколаєві.

  Попередній матеріал
  Слухання у справі першого комбата "Айдару" перенесли на 16 листопада
  Наступний матеріал
  Семерак: Існують загрози з виконання плану дій щодо безвізового режиму з ЄС
  Теги:
  Loading...