Суд призначив одному з підозрюваних у вбивстві Бузини 5 млн грн застави

  Шевченківський райсуд Києва ухвалив рішення щодо одного з підозрюваних у вбивстві Олеся Бузини, Дениса Поліщука, - йому призначили 5 мільйонів гривень застави, або тримання під вартою два місяці.

  Час на роздуми - 5 днів. Справу щодо Андрія Медведько суд продовжує розглядати. Попереднє клопотання про відвід судді відхилили. Прокуратура і далі наполягає на утриманні підзрюваного під вартою. Самі ж затримані запевняють, що до злочину не причетні.

  "Вони підозрюються, Поліщук і Медведько, у вчиненні умисного вбивства, санкція, яка передбачається - до 15 років позбавлення волі. Вони можуть переховуватись, впливати на слідство, суд, також на потерпілих і свідків. Можуть покинути країну", - припускає Вадим Мельничук, старший прокурор прокуратури м. Києва.

  "Я ще толком нічого не зрозумів, якісь там свідки бачили людину мого зросту в масці. І не ясно. У мене зараз просто немає слів. У житті займались зовсім іншими речами, і тут тобі вбивство вішають", - нарікає підозрюваний Андрій Медведько. "Я взагалі не був у Києві", - заявив підозрюваний Денис Поліщук.

  Попередній матеріал
  Голосування за відставку Наливайченка показало, що коаліція єдина – експерт
  Наступний матеріал
  Сьогодні було важливо прийняти один з законопроектів про місцеві вибори хоча б за основу - Парубій
  Теги:
  Loading...