5.ua

Суд погодився на відвід судді у справі підозрюваного у вбивстві Бузини

  Суд у справі Дениса Поліщука, одного з підозрюваних у справі про вбивство Олеся Бузини, погодився на відвід судді Оксани Хардіної.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода". У п'ятницю захист Поліщука заявив клопотання про відвід судді Хардіної. Адвокати заявили про упередженість судді. Прокурор натомість назвав клопотання захисту необґрунтованим і попросив його не задовольняти.

  Зазначається, що суд у п'ятницю вирішує, чи продовжувати арешт Поліщука. Другому підозрюваному у справі, Андрію Медведьку, арешт раніше продовжили до 10 жовтня. Адвокати Медведька і Поліщука заявляли про фальсифікацію ДНК-експертизи в цій справі і про алібі підозрюваних.

  Нагадаємо, Бузину застрелили 16 квітня у Києві поблизу будинку, де він мешкав. За підозрою у його вбивстві затримали двох киян – Андрія Медведька й Дениса Поліщука. Їх одразу арештували. Адвокати запевняють, що обидва затриманих мають беззаперечне алібі. Рідні та друзі підозрюваних справу проти Медведька і Поліщука називають політичною. Переконують: обидва не причетні до вбивства публіциста. Оскільки на той час боронили Україну на сході.

  Попередній матеріал
  Пожежу в "Чорнобильській пущі" локалізовано на площі в 70 га - ДСНС
  Наступний матеріал
  На Львівщині горить понад 5,3 га торфовищ
  Теги:
  Loading...