Суд подовжив тримання під вартою капітана затонулого катера "Іволга"

Київський районний суд Одеси подовжив на два місяці утримання під вартою капітана затонулого катера "Іволга".

Представники Феміди відхили клопотання сторони захисту обвинуваченого про зміну запобіжного заходу і задовольнили прохання прокуратури. Правоохоронці мотивували своє подання тим, що під час затримання капітана "Іволги" Олександра Книша було відомо про 14 загиблих пасажирів катера. Тепер жертв уже 20.

"Так, ми у своєму клопотанні просили саме продовжити запобіжний захід у зв'язку з тим, що терміни досудового розслідування закінчити неможливо через велику кількість медичних експертиз", - зазначив прокурор одеської обласної прокуратури Олександр Захар'єв.

"Багато йшли під воду через переохолодження, просто сил у людей не було. І те, що я зараз чую, що капітан допомагав - це неправда. Його з нами не було. Він рятувався на "табуретці", - повідомив потерпілий пасажир "Іволги" Олександр Гужва.

Як повідомляв 5.ua, трагедія сталася 17 жовтня. Врятуватися вдалося 22 рибалкам. Проти капітана "Іволги" правоохоронці порушили кримінальне провадження. Йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі. Нині він під вартою. Таке рішення 19 жовтня ухвалив Білгород-Дністровський міський суд Одеської області.

Попередній матеріал
У Москві зникла одна з працівниць української бібліотеки
Наступний матеріал
На Дніпропетровщині СБУ ліквідувала потужну нарколабораторію (відео)