Суд переніс розгляд у справі про теракт, який стався у лютому в Харкові

  На 5 червня перенесли розгляд у справі про теракт, який стався 22 лютого поблизу Палацу Спорту у Харкові. Таке ухвалив Фрунзенський райсуд міста. 

  Крім того, Феміда відхилила низку клопотань адвокатів обвинувачених. Зокрема захист наполягає на поверненні прокуратурі на доопрацювання обвинувального акту та  зробити засідання закритим і для ЗМІ. Натомість суд на ці клопотання не пристав.

  Не застосовувати до свого підзахисного металеві решітки в залі суду вимагав адвокат одного з обвинувачених Сергія Башликова. Його клопотання задовольнили частково: наступне засідання відбудеться в приміщенні Апеляційного суду Харківської області. Там є зали, обладнані місцями для обвинувачених із прозорою огорожею.

  Нагадємо, внаслідок теракту 22 лютого, скоєного під час патріотичної ходи у Харкові, двоє людей загинули на місці, ще двоє, серед яких неповнолітній, померли в лікарні. Обвинувачені - троє харків’ян: Сергій Башликов, Володимир Дворніков і Віктор Тетюцький. На досудовому слідстві свою провину вони визнали і навіть розповіли, як заклали протипіхотну міну. 

  Попередній матеріал
  Росія в останню мить зірвала зустріч "нормандської четвірки"
  Наступний матеріал
  Начальник міліції Донеччини заявив, що раніше ніколи не чув про партизанів з "Равлика"

  СБУ попередила теракт на Придніпровській залізниці

  СБУ не трактує останні вибухи в Одесі як теракти

  На Одещині вилучили зброю у іноземця, який планував теракт на травневі свята

  Суд у справі про теракт у Харкові перенесли на 18 травня