Царевич
5.ua

Суд не продовжив запобіжний захід для Царевич

  Вінницький суд відмовив прокуратурі в задоволенні клопотання про продовження термінів запобіжного заходу для судді Печерського районного суду Києва Оксани Царевич у вигляді особистого зобов'язання.

  Про це повідомляє УНН. Зокрема, 11 травня відбулося засідання суду з розгляду клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу для судді Печерського райсуду Києва Царевич у вигляді особистого зобов'язання строком на 6 місяців. Згідно з ним, Царевич повинна прибувати до органів досудового слідства на першу вимогу, повідомляти про зміну місця свого перебування і носити електронний браслет.

  Зазначається, що однак, суд відмовив прокуратурі в задоволенні клопотання і не продовжив судді Царевич запобіжний захід.

  20 березня Вінницький суд після розгляду апеляції залишив у силі рішення суду першої інстанції щодо запобіжного заходу для судді Печерського районного суду Києва Оксани Царевич у вигляді особистого зобов'язання на два місяці.

  Нагадаємо, запобіжний захід для судді Печерського районного суду Оксани Царевич залишив у силі Вінницький Апеляційний суд. За рішенням Феміди попередньої інстанції, вона мала носити електронний браслет.

  Попередній матеріал
  Бойовики ховають військову техніку в житлових кварталах Донецька – Лисенко
  Наступний матеріал
  Угода про ЗВТ між Україною та ЄС запрацює з 1 січня 2016 року, жодних змін до неї не вноситимуть – МЗС

  Апеляційний суд залишив Царевич із електронним браслетом

  Судді Царевич обрали запобіжний захід - електронний браслет

  У Вінниці розпочалось засідання суду у справі Царевич

  Подання ГПУ щодо притягення до відповідальності суддів Царевич, Вовка та Кицюка дуже спізнилися - адвокат