межигір'я-2 blogs.korrespondent.net

Суд арештував "Межигір'я"

  Печерський районний суд Києва за клопотанням слідчого Генпрокуратури наклав арешт на майно ТОВ "Танталіт" – резиденцію "Межигір’я", де проживав колишній президент Віктор Янукович.

  Про це йдеться в ухвалі суду від 13 липня, пише finance.ua.

  Рішенням суду заборонено використовувати та розпоряджатися будь-яким майном резиденції "Межигір’я", а також корпоративними правами ТОВ "Танталіт".

  Йдеться про арешт майна "Центр відпочинку та здоров’я", що розташований по вул. Івана Франка, 19 і житловий будинок по вул. Івана Франка 18, "Вишгородський масив", будинок по вул. Межигірська 123-а та 100% статутного капіталу "ТОВ "Танталіт" у розмірі 146,63 млн грн.

  Арешт накладено для забезпечення кримінального провадження і відшкодування збитків, завданих державі.

  У березні минулого року ГПУ відкрила кримінальне провадження за фактом заволодіння держмайном в особливо великих розмірах – комплексом будівель будинку відпочинку "Межигір’я" с. Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

  Також земельними ділянками, на яких розташований цей комплекс; здійснення фінансових операцій з майном, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, спрямованих на приховання чи маскування незаконного походження такого майна; одержання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах.

  Як повідомляв 5.ua, в Межигір'ї поселили переселенців з Криму та Сходу.

  Попередній матеріал
  На Чернігівщині впав легкомоторний літак
  Наступний матеріал
  Депутат Ланьо намагався виїхати з України – його не випустили прикордонники
  Теги:
  Loading...