facebook.com/slava.mavrichev

Стрілянина і захоплення заручників на Харківщині: нові фото і подробиці (оновлено)

Обставини трагедії і свої коментарі оприлюднив радник голови МВС, а місцеві журналісти оприлюднили нові фото з місця події.

У своєму Facebook радник міністра внутрішніх справ, народний депутат Антон Геращенко написав: "У Харківській області в місті Люботин сталася надзвичайна подія із захопленням заручників і загибеллю громадян.

Сьогодні вранці судовий виконавець разом з дільничним і понятими приїхав описувати будинок за рішенням суду. Чоловік 1968 року народження, власник будинку, в стані крайнього перезбудження, відкрив стрілянину по судовому виконавцю та особам, що його супроводжували. Загинув один з двох понятих і хтось із перехожих, або осіб, що супроводжували судового виконавця.

Дільничний не встиг зупинити злочинця, законно застосувавши проти нього зброю. Після чого чоловік, сівши на машину, виїхав на трасу Київ-Харків, де захопив трьох заручників – співробітників АЗС OKKO, яка розташована в селищі Коротич. За попередніми даними, злочинець відкрив вогонь із власного зареєстрованої мисливської карабіна.

Дії дільничного будуть перевірятися на предмет дотримання Закону про міліцію та посадових інструкцій. Якби він встиг зупинити злочинця вчасно, то ситуації з захопленням заручників і загибелі двох наших співгромадян можна було б уникнути.

Начальником обласного УВС Анатолієм Дмитрієвим введений план по боротьбі з терористами "Грім". Співробітники міліції перекрили трасу Харків-Київ для того, щоб уникнути жертв серед тих, хто проїжджає повз по дорозі. З терористом фахівці ведуть переговори про добровільну здачу. Робиться все для того, щоб він погодився здатися і уникнути жертв серед заручників".

Посадовець додав: "Кожна така трагедія повинна приводити до висновків. Всю картину цієї кривавої трагедії будуть покроково і щохвилинно відновлювати слідчі та журналісти. Ставлю питання на обговорення. Чи потрібно приймати Закон або зміни до нормативних актів, які б дозволили вилучати зареєстровану зброю перед діями по опису майна за рішенням суду, щоб мінімізувати такого роду криваві трагедії?"

Також нардеп доручив помічникам з'ясувати, з якої причини у чоловіка і його сім'ї планували описати будинок. "Він брав кредит? Був кому щось винен? І що взагалі змусило людину, до якої раніше у Закону не було претензій, піти на вбивство і взяття заручників? При цьому ніщо не може виправдати вбивство інших громадян! Вбивство – це злочин і смертний гріх!" – дещо патетично підсумував Антон Геращенко.

Журналіст Слава Маврічев о 17:38 написав з місця подій: "Біля заправки все як і раніше. Единий коментар від силовиків: "Йдуть переговори"".

За даними місцевої медіагрупи "Об'єктив ТБ", близько 18:15 чоловік переїхав на іншу заправку, яка знаходиться навпроти. Зловмисник сидить у машині з трьома заручниками", - повідомили журналісти.

/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві СБУ почала слідчі дії в Unicredit Вank в рамках боротьби з фінансуванням тероризму
Наступний матеріал
Військовий експерт: "Новоросія" - це особистий геополітичний проект Путіна