КМДА
5.ua

Столичні підприємці долучилися до благоустрою Києва

  Міська влада уклала меморандум з представниками київського бізнесу. Так, за їх кошт планують облаштувати й оздобити Київ.

  Ідеться про втілення низки проектів благоустрою. Зокрема, за власний рахунок підприємці планують огородити каштани на Хрещатику, реставрувати фасади будівель у середмісті, реконструювати Лук'янівську площу та частину вулиці Олеся Гончара.

  Водночас у мерії презентували інтернет-платформу "Зробимо разом" – це сайт, де всі охочі можуть презентувати свої власні ідеї з благоустрою Києва та знайти для них спонсорів. У свою чергу, міська влада обіцяє спростити процедуру видачі дозвільних документів для реалізації таких проектів. 

  "Достатньо всього-на-всього зареєструвати свій проект на сайті і таким чином приєднатися. Після того, як буде підтверджена доцільність такого проекту, його можливості, його естетичні виміри, – дається команда адміністратору сайту і створюється сторінка цього проекту. Механізм розповсюдження інформації – це люди, які в це повірять, і своїми власними справами будуть це робити", - заступник міського голови Олексій Резніков.

  Попередній матеріал
  В Індії повідомляють про понад 800 загиблих від аномальної спеки
  Наступний матеріал
  Терористи розстріляли медичний автомобіль на Луганщині, є жертви

  Чергова забудова в Києві: будівельники хочуть засипати водойму з каченятами - відео

  XV мегамарш вишиванок в Києві

  До 31 травня в Києві реконструюють парк Пушкіна, парк "Нивки" і Труханів острів