автобус
5.ua

Столичні автобусні парки хочуть зробити інвестиційно привабливими

  Територію двох київських автобусних парків після реорганізації можуть включити в перелік інвестиційно привабливих об'єктів.

  Відповідне розпорядження збираються затвердити в КМДА. Зокрема, ідеться про автопарк на вулиці Краснова та вулиці Сім'ї Хохлових у Києві. Пошуком інвесторів займатиметься комунальне інвестиційне агентство при КМДА.

  Попередньо на території автопарку на Краснова може з'явитися житлова забудова. Доля іншого підприємства невідома. Затвердити перелік об'єктів, які підпадають під реорганізацію, мають у столичному департаменті транспорту.

  "Ми виробили свою позицію з більшості території з точки зору інвестиційної привабливостіі чекаємо рішення департаменту транспорту про те, як же виглядатиме підсумкова система реорганізації. На Краснова ми сподіваємося включити його в перелік інвестиційно привабливих проектів і будемо пропонувати розглянути його на комісії. Те, що стосується Сім'ї Хохлових, на жаль, ця територія сьогодні не підпадає під можливу житлову забудову. У зв'язку з цим дуже обмежено його використання", - повідомив перший заступник генерального директора КП "Київське інвестиційне агентство". 

  Попередній матеріал
  Кім Чен Ин розстріляв міністра оборони за сон на параді – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Профільний комітет не розглядав питання зняття недоторканності з Мельничука і Клюєва - нардеп

  У Києві влітку не відключатимуть гарячу воду - КМДА

  КМДА планує витрати 300 млн грн. на ремонт доріг у житлових кварталах

  КМДА: Київ виділив понад 13 млн грн на санаторно-курортне лікування чорнобильців

  У Києві з Поштової площі вивозили деревину, яка не становить археологічної цінності - КМДА