фото uk.wikipedia.org

Столична влада оголосила конкурс на кращу концепцію з облаштування Контрактової площі

  Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації Департамент містобудування та архітектури проводить архітектурний закритий бліц-конкурс на визначення кращої концепції організації громадського простору на Контрактовій площі у Києві.

  Про таке йдеться на офіційному сайті КМДА.

  За словами Вавриша, Контрактова площа має багатовікову історію і водночас великий потенціал, аби стати справжнім центром культурного життя столиці. Але сьогодні площу заполонили різноманітні кіоски, простір невпорядкований, «візуальний шум» заважає розгледіти історичні будівлі. Тому необхідні зміни.

  "Ми залучаємо досвідчених архітекторів, провідних фахівців у галузі містобудування, аби на конкурсній основі з їхньою допомогою відродити дух площі та зробити її комфортним місцем для відпочинку киян", – зазначив заступник директора Департаменту Андрій Вавриш.

  Заступник директора Департаменту також додав, що за умовами конкурсу концепція облаштування Контрактової площі має відповідати принципам сталого розвитку міста. Учасники конкурсу також повинні враховувати історико-культурний і композиційно-художній потенціал площі.

  "Головна задача конкурсу – знайти реальне рішення щодо комплексної організації території площі, яке можна втілити протягом 6 місяців. Концепція облаштування площі має передбачати створення пішохідних зон, велоінфрастуктури, освітлення тощо. Важливо й те, що конкурсанти спиратимуться на дані громадського опитування щодо функціонального призначення площі та результати попередніх досліджень", – підкреслив Вавриш.

  Організатори конкурсу запрошують до участі архітекторів. Надіслати запит на отримання заявки на участь у конкурсі можна на електронну пошту: kontraktova.square@gmail.com

  Результати конкурсу будуть представлені наприкінці травня цього року. Після цього протягом місяця жителі міста зможуть ознайомитися з роботами учасників на виставці проектів, зазначає прес-служба КМДА.

   

  Попередній матеріал
  Втрат в АТО за останню добу внаслідок бойових дій немає - Лисенко
  Наступний матеріал
  Від початку збройного протистояння на Донбасі загинуло 65 неповнолітніх – ООН

  У столиці на 3 тижні перекриють Контрактову площу

  День Соборності: "За Україну!" проводить акції на Контрактовій

  У Києві повністю реконструюють Контрактову площу

  На Контрактовій площі відбувся "Поділ М`юзік Фест"