Посольство України у Федеративній республіці Бразилія

Статуя Спасителя у Ріо-де-Жанейро стала синьо-жовтою (фото)

Національними кольорами освітили також урядовий палац Ігуасу та Кришталевий палац у штаті Парана, де живе півмільйона людей українського походження.

У рамках ініціативи "Наші кольори" Президента України Петра Порошенка, який закликав українців в усьому світі прикрасити свої оселі, автомобілі та офіси у кольори національного прапору напередодні Дня Незалежності України, Архідієцезія міста Ріо-де-Жанейро на прохання посла України в Бразилії Ростислава Троненка освітила монумент Христа Спасителя у національні барви України. Про таке інформує сайт дипломатичної установи.

Одночасно у столиці штату Парана, де проживають понад 500 тис. нащадків українців на прохання вітчизняних дипломатів муніципальна префектура міста Куритіба освітила Кришталевий палац Ботанічного саду в українські кольори. Одночасно у під час святкування Дня незалежності України та Національного Дня української громади Бразилії уряд штату Парана освітив в українські кольори урядовий палац Ігуасу.

На урочистостях у місті Куритіба були присутні численні представники української громади, які у разом із хором українських фольклорних колективів "Барвінок" та "Полтава" заспівали державний гімн України, гімн Бразилії, а також "Боже Великий, Єдиний". Як зазначають у посольстві, Національний день української громади Бразилії відзначається 24 серпня, разом із Днем незалежності України.

Попередній матеріал
Хроніка АТО за добу: Найгарячіше - поблизу Маріуполя та Донецька, не минулося без жертв
Наступний матеріал
На Львівщині прикордонники викрили схему переміщення контрабандних сигарет мотопарапланом (відео)
Теги:
Loading...