5 канал

Стан Савченко досить важкий: є лічені години, щоб міжнародна спільнота змусила Путіна її відпустити - нардеп

Російська влада дала обіцянку допустити українських лікарів до Надії Савченко завтра, 10 березня

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила народний депутат від "Батьківщини" Альона Шкрум.

"Я б оцінювала її стан (Надії Савченко - 5.ua) як досить важкий. Завтра ми побачимо краще, якщо до неї все ж таки пустять українських лікарів. Ми знаємо, що сьогодні їх довго тримали на кордоні. Сьогодні до неї не допустили. Нам обіцяють, що це відбудеться завтра. Ми будемо завтра розмовляти особисто, я сподіваюся, з директором СІЗО, де тримають Надію, і будемо домагатися, щоб, по-перше, їй надали зустріч або з сестрою, або з мамою", - сказала вона.

За словами народного депутата, українська льотчиця тримається, ймовірно, на силі духу.

"Щодо стану Надії, то вона дійсно виступала жваво, дуже енергійно. Це, скоріше за все, все ж таки адреналін, тому що стан її дуже нестабільний. У неї весь час скаче температура. От одразу після суду температура була майже 38, до цього була дуже понижена. Ну фактично, сухе голодування 5-6 день - це вже повільна смерть, якби жахливо це не звучало. Тобто в неї пересихає язик, язик прилипає до верхнього ньоба, у неї болять кістки, в неї ломить все тіло. Вона тримається скоріше за все на силі духу і на тому, що вона вже не перший раз голодує", - прокоментувала Шкрум.

Вона зауважила: "Є години і дні, щоб міжнародна спільнота вимагала і кричала у Путіна особисто відпускати Надію Савченко і оголошувати вирок не за два тижні, як сказав суд, а саме зараз".

Нагадаємо, акції за звільнення Надії Савченко прокотилися світом. Напередодні ж Президент України Петро Порошенко закликав лідерів країн ЄС та США посилити тиск на РФ задля звільнення української льотчиці. Представники Євросоюзу і Сполучених Штатів висунули вимоги до РФ щодо негайного звільнення викраденої українки.

Попередній матеріал
Європейська комісія не поспішає із безвізовим режимом для громадян України
Наступний матеріал
Українських лікарів нарешті пустили до Росії - МЗС України
Теги:
Loading...

FreeSavchenko: акція на підтримку Савченко по всій Україні

"Надю, їж!" - у Харкові розпочалася безстрокова акція на підтримку Надії Савченко

Порошенко: Ми вжили всіх можливих заходів тиску на РФ і вимагаємо звільнити Савченко без будь-яких умов

Савченко в російському суді: "Майдану в Росії бути!"

Полозов: Савченко ізолювали за вказівкою "ззовні"

5 канал - трансляція наживо