korrespondent.net

США підготують шість батальйонів армії України

  Сполучені Штати розширюють програму Fearless Guardian, яка спочатку була спрямована на підготовку військовослужбовців Нацгвардії, і мають намір приступити до підготовки шести батальйонів армії України 23 листопада.

  Представник командування сухопутних військ США у Європі Дональд Ренн заявив, що Пентагон має намір 23 листопада приступити до навчання шести батальйонів збройних сил України в рамках надання військової допомоги Києву, повідомляє видання ZN.UA.

  Ренн зазначив, що підготовку "до п'яти батальйонів міністерства оборони і одного батальйону сил для проведення спеціальних операцій" передбачається здійснити в рамках "другого етапу" американської програми Fearless Guardian. Спочатку ця програма була спрямована на навчання та оснащення Національної гвардії України. Тепер програму планується поширити і на збройні сили України.

  "В доповнення до підготовки зазначених шести батальйонів ми будемо працювати з українським Міністерством оборони над розвитком інституціонального рівня, а також навчального центру та кадрового складу", - повідомив Ренн.

  За його словами, навчанням українських солдат будуть, як і у випадку з Нацгвардією, займатися у міжнародному центрі миротворчості та безпеки на базі Яворівського полігону у Львівській області близько 300 військових радників та представників персоналу підтримки США.

  Він зазначив, що розширення програми Fearless Guardian на українську армію "є частиною наших тривалих зусиль, спрямованих на те, щоб внести вклад в довгострокову військову реформу і підвищення професіоналізму українських військовослужбовців", а також допомогти країні "поліпшити здібності по внутрішній обороні і підготовці особового складу".

  Ренн нагадав, що США з 2014 року направили на здійснення різних проектів з надання Україні допомоги у сфері безпеки загалом понад $266 млн.

  Нагадаємо, у серпні Україна отримає додатково $500 млн допомоги від уряду США на фінансування навчань військовослужбовців Збройних Сил України та Нацгвардії. 

  Попередній матеріал
  У Туреччині на парламентських виборах перемагає провладна партія
  Наступний матеріал
  На Корбані ніхто зупинятися не буде, країна найближчим часом має почути нові прізвища - Президент
  Теги:
  Loading...