Twitter / РНБОУ

США передадуть Україні 8 мобільних систем прикордонного контролю

  Перші дві системи контролю за кордоном очікуються ще до кінця року.

  Про це повідомив перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський під час прес-конференції у Лос-Анджелесі, передає прес-служба РНБО.

  Йдеться про першу поставку до України системи раннього попередження для контролю за кордоном, спостереження та ідентифікації руху техніки ворога, що виробляється американською корпорацією Aeroscraft.

  Зараз у Сполучених Штатах Америки у службовому відрядженні перебувають голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко та заступник секретаря РНБО. За словами Олега Гладковського, початок співпраці з корпорацією Aeroscraft, в якій з українського боку братимуть участь підприємства Державного концерну "Укроборонпром", - "це важливий крок на шляху двостороннього українсько-американського співробітництва у галузі зміцнення захисту українського кордону". Посадовець пояснив, що дані системи дозволять "вести цілодобове спостереження за кордоном, що у свою чергу прискорить координацію дій відповідного реагування". До кінця цього року Україна отримає перші дві установки, а протягом наступного року – ще шість.

  Як повідомляв 5.ua, Президент України Петро Порошенко бере участь у роботі 70-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку.

  Попередній матеріал
  Демчишин: Україна закупить у "Газпрому" 2 млрд куб. м газу, решта надходитиме з Європи
  Наступний матеріал
  Україна видобуває приблизно 20 млрд куб. м газу, споживає вдвічі більше – Демчишин
  Теги:
  Loading...