5 канал

Справа Кернеса: суд заслухав свідчення потерпілого

  Київський райсуд Полтави оголосив перерву в слуханні справи Геннадія Кернеса та двох його охоронців до 25 січня.

  Сьогодні кілька годин слухали свідчення потерпілого Сергія Ряполова. Більшість запитань були особистого характеру. Ряполов відмовився на них відповідати, після чого адвокат Кернеса заявив про намір підготувати клопотання про відведення прокурора і притягнення до адмінвідповідальності Ряполова.

  Захист обвинуваченого заявив, що потерпілий поводить себе по-хамськи. Останній, у свою чергу, заявив, що захист навмисне провокує його на агресію і робить усе, щоб він заплутався у своїх показах. На наступному засіданні мають допитати ще одного потерпілого та кількох свідків по справі. 

  Нагадаємо, Генеральна прокуратура підозрює мера Харкова та його охоронців у викраденні, тортурах і загрозі вбивством активістів харківського Євромайдану Сергія Ряполова та Олександра Кутяніна. Кернес своєї провини не визнає.

  Як повідомляв 5.ua, 2 листопада 2015 року в Полтаві поновили розгляд справи проти Кернеса. Потерпілий Олександр Кутянін заявив, що 25 лютого 2014 року в Харкові Кернес особисто бив його, активіста Євромайдану. 30 листопада під час судового процесу свідчення дав потерпілий Сергій Ряполов.

  Попередній матеріал
  Двоє українських тенісистів прорвалися у другий тур Australian Open
  Наступний матеріал
  Москва більше не хоче платити гроші Донбасу – депутат Держдуми
  Теги:
  Loading...