Спецслужби РФ намагаються дестабілізувати ситуацію на Харківщині, але зустрічають відсіч українських правоохоронців - голова ОДА

  Ситуацію в Харківській області намагаються розхитати диверсійні групи, якими керують спецслужби Російської Федерації.

  Про це заявив на брифінгу у вівторок у Києві голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Представники спецслужб нашого північного сусіда не залишають свої бажання щодо дестабілізації - як політичної, так і економічної на території Харківської області. Вони проводять ряд диверсійних дій", - сказав він.

  Разом з тим, глава ОДА високо оцінив роботу обласних правоохоронців.

  "Я вважаю, що правоохоронці Харківській області працюють в посиленому режимі і на достатньому рівні справляються з цією ситуацією. Ми повинні чітко розуміти, що жодна країна не може закритися від терактів на 100% - ні США, ні Франція, ні Ізраїль. Тому треба з розумінням підходити до цього питання ", - зазначив Райнін.

  Він поінформував, що за останній час правоохоронці затримали понад 50 диверсійно-розвідувальних груп, які розгорнули свою діяльність в Харківській області.

  "Необхідно чітко розуміти, що протистоїть серйозний супротивник і дуже предметно займається спробами розхитати ситуацію в нашій області. За кожною диверсійною групою, за нашими даними, стоїть співробітник ФСБ Росії, який в тому чи іншому вигляді координує і керує діяльність кожної диверсійної групи. За останній час ми таких груп затримали більше 50", - повідомив він.

  Попередній матеріал
  Зірки українського шоу-бізнесу передали свої роботи на благодійність, аби допомогти дітям з Донбасу
  Наступний матеріал
  Заступник генсека НАТО розповів про ключову зброю в боротьбі з агресією РФ

  Вибух на залізничній станції у Харкові прокуратура кваліфікувала як диверсію

  Поблизу Опитного бійці АТО прийняли бій з розвідувально-диверсійною групою бойовиків

  СБУ розслідує справи про понад 1000 терактів, більш як 60 диверсій та 85 випадків держзради

  На Харківщині СБУ знешкодила диверсійну групу, яку координувало ГРУ РФ