zik.ua/

Солдатам-строковикам виплачуватимуть грошову допомогу у розмірі двох мінімальних зарплат - Мінсоцполітики

  Уряд ухвалив рішення виплачувати призовникам грошову допомогу у розмірі двох мінімальних заробітних плат - 2436 грн.

  Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики України.

  Відповідний Порядок виплати грошової допомоги громадянам України, яких призивають на строкову військову службу, прийнято на засіданні уряду 12 серпня.

  Перший заступник міністра соціальної політики Василь Шевченко, який представив проект рішення на засіданні уряду, зазначив, що Мінсоцполітики розробило його з метою реалізації статті 21 закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", згідно з яким громадянам України, призваним на строкову військову службу, виплачується грошова допомога у розмірі двох мінімальних заробітних плат за рахунок коштів державного бюджету України. Згідно із затвердженим порядком, виплачувати її військові комісаріати будуть на підставі наказу військового комісара перед початком проходження громадянами строкової військової служби.

  Оскільки мінімальна заробітна плата в Україні у 2015 році - 1218 грн, то розмір зазначеної допомоги становитиме 2436 грн.

  Нагадаємо, більшість військовослужбовців, призваних до лав Збройних сил під час третьої хвилі мобілізації, будуть звільнені у запас впродовж вересня.

  Попередній матеріал
  У серпні 2014 року на територію України вторглися понад 4 тис. російських військових - Шидлюх
  Наступний матеріал
  У Києві на Подолі трамвай зійшов з рейок
  Теги:
  Loading...