etno-vyshyvanka.kiev.ua

Сьогодні відзначають Міжнародний день сім'ї

  День сім'ї один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй, цей день щорічно святкується 15 травня.

  У 1989 році Асамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім'ї. Метою цього було поглиблення розуміння питань родини, об'єднання можливостей різних країн для вирішення всіх найсерйозніших питань, пов'язаних із сім'єю. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає, йдеться у Wikipedia.

  У 1993 році відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім'ї, який відзначається щороку 15 травня. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім'ї - єдність всієї людської сім'ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою. 

  Сім'я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

  Попередній матеріал
  Україні не слід ізольовувати Крим інфраструктурно, згортати контакти між людьми не можна - журналіст
  Наступний матеріал
  Конституційна комісія не отримала жодних пропозицій від "ДНР"і "ЛНР" щодо зміни Конституції - Гройсман

  У світі святкують Міжнародний день танцю

  Сьогодні Міжнародний день Інтернету

  Сьогодні Міжнародний день театру

  У Києві відзначили Міжнародний день вегана