Міжнародний день щастя в столичному ТЦ 5 канал

Сьогодні відзначають Міжнародний день щастя

За рейтингом, який щороку складають експерти ООН, Україна посідає 123 місце

З нагоди цього дня в одному з торгівельних центрів пропонували наклеїти собі насуплені брови. Дітвора ж розмальовувала велетенську листівку-щасливку.

На запитання, чого бракує до повного щастя, українці найчастіше відповідають: миру і весни. А те, що Україна пасе задніх серед щасливих країн, громадяни пояснюють просто і традиційно: в усьому винна влада.

На 118-му пленарному засіданні ООН визнала актуальність щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями та запропонувала всім державам-членам ООН, міжнародним та регіональним організаціям, а також громадянське суспільство застосовувати більш комплексний, справедливий і збалансований підхід до економічного зростання, який сприяє викоріненню бідності, сталому розвитку та забезпеченню щастя і благополуччя всіх народів.

Як повідомляв 5.ua, у лютому 2016 року The Independent назвав найщасливіші міста Європи. Найщасливішими вважає себе населення данського міста Ольборг: 72% мешканців дуже задоволені життям тут, а 24% - просто задоволені. На другому місці також місто у Данії - столиця Копенгаген. Третє місце за рівнем задоволення мешканців має столиця Ісландії - Рейк’явік.

Попередній матеріал
Голова Спілки українців Португалії: Війни є у багатьох країнах, але ніхто так не допомагає землякам, як українці
Наступний матеріал
Терористи обстріляли з гранатометів Опитне й Новотроїцьке – штаб АТО
Loading...

У світовому рейтингу щастя Україна посіла 123 місце

The Independent назвав найщасливіші міста Європи

Названо найщасливіші країни світу