Сьогодні в Україні святкують День Військово-морських сил

  Сьогодні, 5 липня, в Україні відзначають День Військово-морських сил.

  Цього року вперше його починають відзначати в першу неділю липня. Також сьогодні професійне свято й у працівників цивільних флотів України – морського та річкового.

  Відповідний указ Президент України Петро Порошенко підписав у середині червня. З нагоди свята глава держави звернувся до українських моряків і ветеранів флоту. Він висловив співчуття сім'ям усіх героїв, які загинули під час Антитерористичної операції. Водночас Президент наголосив, що запроваджене цьогоріч свято моряки зустрічають на бойових позиціях.

  Нагородами з нагоди Дня Військово-морських сил відзначили українських захисників. Указ про нагородження орденами Богдана Хмельницького, "За мужність" і Данили Галицького, а також медалями "За військову службу Україні", "За бездоганну службу" та "Захиснику Вітчизни" вже опублікований на офіційному сайті Президента України.

  Нагадаємо, раніше Україна святкувала день ВМС одночасно із Росією, зокрема – спільними парадами у Севастополі. Сьогодні ж офіційно святкувати День Військово-морських сил будуть в Одесі. 

  Попередній матеріал
  У Гельсінкі стартувала сесія Парламентської Асамблеї ОБСЄ
  Наступний матеріал
  У Греції триває референдум: свій голос віддав прем'єр-міністр країни