одеса малиновський суд ml.od.court.gov.ua

Сьогодні в Одесі судитимуть підозрюваних у трагедії 2 травня

  Сьогодні, 29 травня, Малиновський райсуд Одеси почне по суті розглядати кримінальну справу щодо минулорічної трагедії в Одесі.

  Місцева Феміда завершила підготовчу частину слухань судового процесу про масові заворушення. Зазначимо, судді продовжили термін перебування під вартою для 11 підозрюваних.

  Слухання кримінальної справи щодо осіб, яких прокуратура обвинувачує у масових заворушеннях, що призвели до людських жертв, почалося в листопаді 2014 року в Приморському райсуді Одеси. Потому розгляд справи передали колегії суддів Малиновського райсуду. У квітні вони виявили недоліки в обвинувальному акті і повернули документ прокуратурі. У кримінальному провадженні фігурують 24 громадянина України, Росії та Білорусі.

  Нагадаємо, 2 травня 2014 року в місті відбулися сутички між сепаратистами та проукраїнськими активістами, котрі намагалися пройтися ходою на підтримку єдності України. Протистояння почалися у центрі міста. Далі перекинулись на Куликове поле. Там сталася пожежа в штабі сепаратистів у Будинку профспілок, де загинуло 48 людей.

  Попередній матеріал
  Біля магазину Roshen на столичній Оболоні стався вибух
  Наступний матеріал
  На Придністровській ділянці держкордону зберігається військова загроза – Назаренко

  В Одесі презентували фільм про українських миротворців

  Помічники президента РФ керують "ДНР"/"ЛНР" і угрупуваннями в Одеській і Харківській областях - глава СБУ

  Одеса зустріла військових зі Сходу України оплесками й оркестром

  В Одесі пройшов фестиваль вишиванок