5 канал

Сьогодні, можливо, НАБУ допитає Кононенка - Ситник

  Детективи здійснюють виклик на допит до НАБУ виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника

  Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не виключає, що допит народного депутата, заступника голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка у зв'язку з озвученими міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом звинуваченнями може відбутися в четвер. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

  "Будемо, можливо, сьогодні", - сказав Ситник, відповідаючи на запитання, чи буде викликаний Ігор Кононенко на допит, і якщо буде, то коли.

  Також він повідомив, що детективи здійснюють виклик до НАБУ виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника.

  "Зараз, наскільки мені відомо, детективи здійснюють його виклик", - сказав Ситник, відповідаючи на запитання, коли Антикорупційне бюро викличе на допит Пасішника.

  Нагадаємо, 3 лютого НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства. Нагадаємо, міністр економічного розвитку і торгівлі повідомив в інтерв'ю, що надасть НАБУ докази зловживань у держкомпаніях. Йтиметься про зареєстроване за його заявою провадження про участь у корупційних схемах нардепа Ігоря Кононенка.

  Попередній матеріал
  Інститут споживчих експертиз назвав АЗС з найкращим та найгіршим бензином А-92
  Наступний матеріал
  Ціни на нафту падають через дані про запаси США
  Теги:
  Loading...

  Сьогодні Абромавичус вдруге піде на допит у НАБ

  Фрагмент відео з допиту Абромавичуса можуть оприлюднити

  Кононенко хоче очної ставки з Абромавичусом

  Кононенко-Абромавичус: емоційне "розслідування" за зачиненими дверима

  Кононенко знімає з себе повноваження першого заступника голови фракції "БПП"

  5 канал - трансляція наживо