facebook.com/iryna.gerashchenko

Сьогодні до дня боротьби проти домашнього насильства у ВР читали п'єсу "Сім"

  У всесвітній день боротьби проти домашнього насильства, в ВР відбулася важлива подія: публічне читання п'єси "Сім".

  Про це повідомляє народний депутат Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  "25 листопада, у всесвітній день боротьби проти домашнього насильства, в ВР відбулася важлива подія: публічне читання п'єси "Сім", що розповідає про драму семи жінок з різних країн світу, але чиї життєві історії так переплітаються з тисячами жіночих трагедій в Україні. Повага до жінки, неприпустимість знущання і насильства, замовчування цих проблем роками, виправдання суспільством насильників", - написала Геращенко.

  "Мені здається вкрай важливим, що ці слухання відбулися саме у ВР, бо змінити і зламати суспільне ставлення до проблеми, побороти дискримінацію можна, тільки якщо це питання свідомо підтримають політики", - додала Ірина Геращенко.

  У прес-службі МФО "Рівні можливості" зазначили: "У такий спосіб народні депутати, члени МФО "Рівні можливості", спільно з представниками Проекту Ради Європи "Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні", що реалізується за підтримки уряду Швеції та Український Жіночий Фонд, намагаються привернути увагу влади та громадськості до проблеми насильства щодо жінок та необхідності ратифікації Стамбульської Конвенції".

  Монологи читали народні депутати Ірина Луценко, Ірина Подоляк, Мустафа Найєм, Остап Семерак, Борислав Береза, правозахисниця Таміла Ташева та акторка Наталія Сумська.

  Попередній матеріал
  У КМДА оприлюднили перелік новорічних локацій у столиці
  Наступний матеріал
  У Єврокомісії прокоментували припинення Україною закупівель російського газу
  Теги:
  Loading...