Facebook / Степан Полторак

Сьогодні - день українських "богів війни" та військових інженерів (відео)

  3 листопада в Україні відзначають День ракетних військ та артилерії, а також День інженерних військ.

  Ми зібрали добірку привітань "богам війни" та героям-саперам - їх висловили міністр оборони, побратими з інших родів військ та Військового телебачення, а також "5 канал".

  У вітальному слові "богам війни" Степан Полторак зазначив: "Артилерія завжди була і буде головною вогневою силою, яка забезпечувала успіх будь-якого бою. Своєю рішучістю й хоробрістю воїни-артилеристи по праву завоювали всенародну шану і повагу. Шановні військовослужбовці ракетних військ та воїни-артилеристи, прийміть щирі вітання з професійним святом одного з найстаріших родів військ!"

  Також він звернувся до героїв-саперів: "Шановні воїни-інженери, сьогодні на ваших плечах надважлива та відповідальна справа – очищення територій Донбасу від мінно-вибухових пристроїв, залишених окупантами. Щоденно, ризикуючи власним життям, групи саперів здійснюють інженерну розвідку місцевості, розміновують та знешкоджують десятки вибухових предметів, аби повернути мир та безпеку на звільнені території Донбасу. Висловлюю вдячність за вашу нелегку та наднебезпечну, але таку важливу не лише для товаришів-військовослужбовців, а й для мирного населення, справу!"

  Із цього приводу Військове телебачення України оприлюднило два відео, у яких артилеристи та інженери діляться воєнним досвідом та підбивають певні підсумки своєї бойової роботи. 

  Своє вітання колегам записали і воїни десантних військ...

  ...і бійці Національної гвардії.

  Не забули про цей день і волонтери із Всеукраїнського центру волонтерів "Народний проект"

  [social type="fb" url="https://www.facebook.com/video.php?v=1095737897105892"]

  "5 канал" долучається до вітань висловленням пошани та вдячності українським героям. 

  Попередній матеріал
  Перші осінні призовники відправилися до навчальних центрів
  Наступний матеріал
  Шанси відставки Генпрокурора зростають - експерт
  Теги:
  Loading...