5.ua

Сьогодні Аваков провів нараду стосовно нової системи дільничних інспекторів МВС - Речинський

Міністерство внутрішніх справ планує реформувати систему дільничних інспекторів.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив радник Міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський.

"Процес запускається в Одесі, в Харкові, ще кількох містах. Сьогодні міністр проводив нараду стосовно нової системи дільничних інспекторів. Це ті співробітники поліції, які найближчі до людей. Це буде новий варіант дільничного, який буде знати свій сектор відповідальності, і буде допомагати людям на цій території жити за правилами", - твердить Речинський.

Також радник міністра повідомив, чому, на його думку, іноземні посадовці у МВС вагаються, чи погоджуватися на нові, запропоновані їм посади.

"Я можу здогадуватися, що взагалі-то людина (Ека Згуладзе – ред.) проживала у Парижі, її запросили до України, запропонували провести ось такий етап реформ, а потім кажуть – "а знаєш, залишайся…" Можливо, в людини є якісь свої плани. Так, тим іноземцям, які нам допомагають, важкий вибір – залишитися тут і робити важку справу, зустрічати тяжку і часто несправедливу критику, або ні… Це важкий і героїчний вибір – лишитися тут", - вважає радник Авакова.

 

Попередній матеріал
Плавчиня Марія Лівер здобула для України шосте "золото" Універсіади-2015
Наступний матеріал
З полону звільнили 10 українських бійців – Порошенко
Теги:
Loading...