Yevheniya Kravchuk / Facebook

Сьогодні Апеляційний суд має розглянути скаргу Корбана щодо тримання його під вартою

  Апеляційний суд Києва сьогодні має розглянути скаргу захисту лідера "Укропу" Геннадія Корбана щодо тримання його під вартою.

  Раніше йому оголосили підозру за низкою статей Кримінального кодексу, зокрема створення злочинного угруповання.

  Під час попереднього засідання, 5 січня, захист Корбана заявив, що має підозри про втручання в електронну систему документообігу Дніпровського суду, і тому вимагав відводу судді. У ГПУ напередодні відповіли, що втручання в автоматизований розподіл суддів у цій справі не було.

  "Експертизу здійснювали експерти КНІСЕ, як безпосередньо оглядаючи саму систему розподілу 11.01.2016, так і здійснюючи певні експертні дії. За результатами експертизи втручання не виявлено. Наразі проводяться інші слідчо-оперативні дії, які спрямовані на встановлення об'єктивної істини у даному кримінальному провадженні", - зазначив прокурор ГПУ Валерій Карпунцов.

  Нагадаємо, 30 грудня ГПУ спростувала заяви захисту Корбана щодо фальсифікації документів. Затримали Корбана 31 жовтня. Йому оголосили підозру за кількома статтями, зокрема, створення злочинного угруповання. 28 грудня, суд змінив лідеру "Укропу" запобіжний захід  - з домашнього арешту на тримання під вартою.

  Попередній матеріал
  Гармаш: Візит Бориса Гризлова - це крок щодо дезінформації світової спільноти
  Наступний матеріал
  Сьогодні роковини теракту поблизу Волновахи