www.ukrspirt.com

Слідчі проводять обшуки у всіх приміщеннях "Укрспирту"

  У центральному офісі ДП "Укрспирт" та на місцях провадження діяльності підприємства 17 червня проводяться слідчі дії з перевірки діяльності у 2014 році.

  Процедура здійснюється згідно з ухвалою суду від 2 червня 2015 року про обшук нежитлових приміщень, розташованих за адресою м. Київ, вул. Бориса Грінченка, повідомляє прес-служба держпідприємства. Суд постановив, що метою проведення обшуку є виявлення та фіксація відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення та майна, яке було здобуте у результаті його вчинення шляхом вилучення предметів та документів.

  Йдеться про журнали ввезення товарно-матеріальних цінностей та обліку сировини за період 2014 року, довідки про рух сировини при виробництві спирту та інших, що стосуються ДП "Укрспирт" та його по визначених контрагентів. Слідчі перевіряють документи та електронні носії, які містять інформацію про фактичний товарообіг підприємства за 2014 рік. У прес-службі додають: аналогічні обшуки відбуваються й на місцях провадження діяльності та у всіх приміщення головного управління ДП "Укрспирт".

  Там нагадують, що з цього приводу слідчі органи вже проводили обшук у листопаді у 2014 року. Нинішня процедура є спробою віднайти додаткові докази для справ , які були порушені проти посадових осіб ДП за період діяльності у 2014 році.

  Нинішнє керівництво запевняє у своїй відкритості для законних обшуків і нагадує про проведення спільних заходів з Державною фіскальною службою, спрямованих на боротьбу з незаконним обігом спирту.

  Попередній матеріал
  Протистояння між ГПУ і СБУ не можна порівнювати з політичним протистоянням 2005 року – Зварич
  Наступний матеріал
  Не виключено, що Наливайченко створить свою політичну партію – Швець
  Теги:
  Loading...