zn.ua

Скандально відомого екс-ректора Мельника випустили з-під домашнього арешту

  Сторона обвинувачення просила подовжити запобіжний захід для екс-ректора Національного університету державної податкової служби України Петра Мельника у вигляді домашнього арешту до 8 грудня, але суд прохання відхилив.

  Печерський районний суд Києва відхилив клопотання прокуратури Київської області про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту Петру Мельнику, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

  Відповідно до визначення суду від 9 жовтня 2015 року, розглянувши клопотання прокуратури Київської області про продовження Мельнику запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання, залишив її без задоволення. Згідно з ч. 3 ст. 115 Кримінального Процесуального кодексу України, строк закінчується о 24 годині останнього дня строку. У документі наголошено: "Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили і підлягає негайному виконанню з моменту його оголошення".

  Як повідомляв 5.ua, 29 травня 2015 року екс-ректору Мельнику оголосили підозру через хабарі, адже за інформацією МВС, Мельник отримав від студентів хабарі на загальну суму 63 тис. грн. 9 липня Ірпінський міський суд виніс виправдувальний вирок колишньому ректору податкового університету Петру Мельнику, якого звинувачували у хабарництві. А 14 липня виправдувальний вирок Ірпінського міського суду Київської області стосовно Петра Мельника оскаржила Генеральна прокуратура. Згодом, ухвалою Печерського районного суду р. Києва від 8 вересня 2015 року до Мельнику було застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а 8 жовтня стороною обвинувачення до суду подано клопотання про продовження терміну виконання підозрюваним покладеного на нього судом особистого зобов'язання.

  Попередній матеріал
  СБУ вилучила на Запоріжжі понад 150 млн капсуль-запалювачів для набоїв
  Наступний матеріал
  У Маріуполі біля мосту знайдено пакет з гранатами - МВС
  Теги:
  Loading...