5.ua

Швейцарія надала Житомиру 16 млн доларів на енергоефективні програми

  16 млн доларів надала Україні Швейцарія для втілення енергоефективних програм у Житомирі.

  Про це пише finance.ua.

  "Це питання не тільки реконструкції котелень, це не тільки питання утеплення дитячих садків, а це і питання встановлення 106 центральних індивідуальних теплових пунктів, які дозволять зробити максимально точний облік тієї теплової енергії, яку сьогодні отримують споживачі і вийти на той обсяг споживання, який дійсно споживається нашими людьми. Це дуже важливо тому, що на сьогоднішній день облік теплової енергії дозволяє повернути справедливу ціну за спожиту теплову енергію", – зазначив Геннадій Зубко.

  Відповідний меморандум був підписаний між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарії, Житомирською міською радою та комунальним підприємством "Житомиртеплокомуненерго" у четвер, 7 травня, в Києві.

  Згідно з програмою енергоефективності, планується установка індивідуальних теплових пунктів, модернізація 5 дитячих садків міста Житомир, оновлення 7000 труб тепломереж міста. Загальний бюджет програми становить близько 20 млн доларів.

  Попередній матеріал
  Заглухлий на Красній площі під час репетиції параду танк "Армата" не змогли відбуксирувати
  Наступний матеріал
  Кількість загиблих від землетрусу у Непалі зросла до 8,4 тис. осіб

  На Житомирщині стартував хліборобський фестиваль "Житичі"

  Житомирські правоохоронці повернулися на ротацію із зони АТО

  В зону АТО вирушила сотня правоохоронців Житомирщини

  У Житомирі поховали бійця батальйону "Артемівськ"