rpea.com.ua

Шуфрич підтвердив, що купив Київський річковий вокзал

  Народний депутат від "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич викупив акції Київського річкового вокзалу.

  Цю інформацію підтвердила прес-служба політика. "На вторинному ринку компаніями, які мають стосунок до його родини, були придбані акції Київського річкового порту. Сьогодні ці активи передані в управління для подальшого освоєння інвестицій та розвитку. У разі реалізації інвестиційного проекту буде забезпечено від 500 до 1000 робочих місць", – йдеться у повідомленні.

  Будівлю на Поштовій площі обіцяють до травня цього року переробити на ресторанну галерею.

  Як йдеться у розслідуванні програми "Схеми", директором ПАТ "Київський річковий порт" є Сергій Бойко, він же - керівник київської регіональної організації "Партії вільних демократів" Михайла Бродського. А 24% акцій ПАТ "Київський річковий порт", яке володіє будівлею річкового вокзалу, належить белізькій фірмі AEROTRADE SOLUTIONS INC. Її представник Андрій Савчук був фінансовим директором Київського представництва "Торговий дім "Жидачівський паперовий комбінат", а також фінансовим директором концерну "Основа" з орбіти Михайла Бродського.

  Бродський у телефонному коментарі підтвердив "Схемам", що має прямий стосунок до ПАТ "Київський річковий порт", є акціонером товариства. Зазначається, що це не перший спільний бізнес Нестора Шуфрича і Михайла Бродського.

  Попередній матеріал
  "Ісламська держава" утримує в рабстві понад три тисячі людей в Іраку
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Мінську збереться Тристороння контактна група