5.ua

Шоу Корбана: хто викрадав політика

  Відпустили - і знову затримали. Епопея довкола Геннадія Корбана триває.

  Новозаводський райсуд Чернігова не встиг обрати Геннадію Корбану міру запобіжного заходу - не вклався в передбачені законом 72 години. Тож, підозрюваного мали би відпустити. Але свободи Корбан так і не отримав, його затримали повторно. Тепер уже в межах нового кримінального провадження.

  Соратники та адвокати керівника партії "Укроп" заявляють, що в Новозаводському суді Чернігова відбулося викрадення.

  Ранковий блокбастер почався з того, що о 8-ій ранку суд мав продовжити обирати підозрюваному запобіжний захід. Суддя прийшла, а Корбана не доставили. Бо начебто нетранспортабельний.

  Адвокати підсудного вкотре наполягли на відводі судді, і поки вона пішла думати, у залу під оплески завели, як виявилося, уже транспортабельного Корбана.

  І саме в цей момент сплило 72 години з часу його затримання. Оскільки через постійні клопотання адвокатів Корбана - суд так і не зміг за цей час обрати йому запобіжний захід, то за законом затриманого мали відпустити.

  І ось ця мить свободи. Геннадій Корбан виходить із клітки. Знову під оплески. А згодом його повторно затримують. Народні депутати-соратники кинулися Корбана визволяти, але охорона суду заблокувала їм шлях.

  Коли двері відчинилися, політика уже вивозили з двору суду. Нардепи-уболівальники кидалися на тонований мікроавтобус, але безуспішно.

  Відтак знову постало питання, де Корбан.

  О третій ночі у нього був гіпертонічний криз - кажуть його друзі, але вранці йому уже легше  - встигли помітити.

  Поневіряння Корбана судами й ізоляторами в ГПУ пояснюють куцо. "Ніхто нікого не вкрав! Корбан у правоохоронців", - заявив Владислав Куценко, прокурор ГПУ.

  Більш розлого, але плутано припідняв завісу слідчий  Степан Божило, начальник управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури: "В ході досудового розслідування було встановлено причетність Корбана до вчинення.. скажемо так.. інших нових фактів.. було встановлено нові факти його кримінальної діяльності".

  Що це за нові факти кримінальної діяльності, і чи було відповідне рішення - без коментарів.

  Нині Геннадій Корбан у Києві, у слідчому ізоляторі СБУ. Під  його стінами мітингували прихильники й однопартійці. Бабусі стукали по автозаку, який до Корбана не мав жодного стосунку, хлопці автозак обліплювали плакатами.

  Вранці вони протестували під Верховною Радою. Переважно під партійними прапорами.

  У середу захист Корбана планує оскаржити його повторне затримання у Печерському суді Києва.

  Попередній матеріал
  Колишнього генерала засудили до 10 років за хабарництво
  Наступний матеріал
  У Борисполі напали на інкасаторів і вкрали 1,6 млн гривень, які везли для виплати пенсій
  Теги:
  Loading...