5.ua

Шокіна викличуть до ВР у зв'язку із тиском, що чиниться на Каська і Сакварелідзе – Добродомов

Генерального прокурора Віктора Шокіна викличуть до Верховної Ради на доповідь у зв'язку із тиском, що чиниться на Віталія Каська, Давіда Сакварелідзе та їхніх підлеглих у справі "діамантових прокурорів".

Рішення стосовно відповідного звернення до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана було ухвалено сьогодні на засіданні парламентського комітету з питань протидії корупції. Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив секретар комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції Дмитро Добродомов.

"Віталій Касько розповів, що тиск в середині Генпрокуратури на слідчих, які ведуть ці справи ("діамантових прокурорів" – 5.ua) далі триває, службові розслідування. А також через суд, зокрема Печерський апеляційний київський, намагаються поновити ці закриті під тиском громадськості і депутатів кримінальні справи щодо тих слідчих і їхніх керівників, зокрема, Каська і Сакварелідзе, які відповідно й здійснювали ці затримання", - зазначив він.

За словами Добродомова, таку інформацію підтвердив й представник СБУ, оскільки спецслужба також бере участь у цих слідчих діях.

Секретар заявив, що у зв’язку із цим на сьогоднішньому засіданні парламентського комітету було прийнято три рішення: "Перше – звернутися до голови парламенту пана Гройсмана з тим, щоби він запросив генерального прокурора Шокіна для доповіді у Верховну Раду (наступного тижня буде сесійне засідання), друге – звернутися до Президента України і поінформувати його про цю проблему, і третє – звернутися до генпрокурора Шокіна з вимогою забезпечити об'єктивне розслідування цієї резонансної справи". 

Нагадаємо, у серпні цього року заступник генерального прокурора України Віталій Касько в інтерв'ю "5 каналу" розповідав про те, що проти працівників, що займалися справами "діамантових прокурорів" відкрито два кримінальні провадження. 

Попередній матеріал
На Рівненщині затримали чоловіка, який хотів стати мінометником "ЛНР"
Наступний матеріал
Google запустив віртуальний тур Венеційським бієнале
Теги:
Loading...