khar.gp.gov.ua

Шокін звільнив заступника прокурора Харківської області за бійку в нічному клубі

  Заступника прокурора Олега Кващука звільнено за грубе порушення прокурорської етики.

  Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури України.

  "Генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом від 31 серпня 2015 року звільнив із займаної посади за грубе порушення правил прокурорської етики, скоєння проступку, який порочить працівника прокуратури, заступника прокурора Харківської області Олега Кващука", - йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що після публікації в інтернеті відео конфлікту, який мав місце 8 серпня 2015 року у клубі "Panorama Lounge" в Харкові, було проведено службову перевірку. Її результати свідчать про те, що Олег Кващук, грубо порушуючи правила прокурорської етики та загальноприйняті норми моралі і поведінки, під час особистого конфлікту з відвідувачами закладу спровокував його загострення та заподіяв тілесні ушкодження громадянину.

  "Своїм ганебним вчинком він скомпрометував звання працівника прокуратури", - наголосили у відомстві.

  Як повідомляв 5.ua, 17 серпня ГПУ направила до суду обвинувальний акт стосовно правопорушників, які обіймали посади прокурора центрального апарату ГПУ та оперативного співробітника Державної фіскальної служби. Вони шляхом шахрайства заволоділи коштами приватного підприємця у сумі понад 2 млн грн.

  Попередній матеріал
  Усі поранені в сутичках біля парламенту отримають матеріальну допомогу – прем'єр
  Наступний матеріал
  Аваков: Я напряму звинувачую Олега Тягнибока і його партію "Свобода"
  Теги:
  Loading...