ГПУ 5.ua

Шокін призначив першого заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

  Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив Максима Грищука першим заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

  Як зазначається, конкурсна комісія з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі за наслідками розгляду кандидатур на посаду першого заступника керівника цієї прокуратури обрала трьох з них: Грищука, Новікова та Кривенка і запропонувала їх для відбору керівнику САП Назару Холодницькому. 

  "У п'ятницю, 4 грудня, після проведення консультацій з претендентами на вказану посаду та вивчення їх особових справ заступник Генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури обрав одного із запропонованих комісією кандидатів – Максима Грищука та подав його кандидатуру на затвердження Генеральному прокурору України", - йдеться у повідомленні.

  Цього ж дня Генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом призначив Максима Грищука першим заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України. 

  Зазначимо, Максим Грищук відомий як прокурор Львова, учасник бойових дій у Донецькому аеропорту. 

  Нагадаємо, за словами керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, співробітники Антикорупційної прокуратури отримуватимуть майже 30 тис. грн на місяць.

  Попередній матеріал
  Якщо не знищити ІД, Європі загрожує хвиля терактів - екс-прем'єр Великої Британії
  Наступний матеріал
  За останній тиждень було знешкоджено понад тисячу вибухонебезпечних предметів - Міноборони
  Теги:
  Loading...