5.ua

Шокін підписав наказ про утворення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

  У структурі Генеральної прокуратури України утворено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру на правах самостійного структурного підрозділу.

  Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

  Так, у відомстві пояснюють: "У структурі Генеральної прокуратури України створено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру... у складі управління процесуального керівництва, підтримки державного обвинувачення та представництва в суді, а також двох відділів: аналітично-статистичного і документального забезпечення". 

  Спеціальна антикорупційна прокуратура буде здійснювати нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування, яке здійснюється Національним антикорупційним бюро України; підтримуватиме державного обвинувачення у відповідних провадженнях та представництво інтересів громадянина або держави в суді у випадках, пов’язаних із корупційними або пов’язаними з корупцією правопорушеннями. У Генпрокуратурі також поінформували, що набір до прокуратури буде проходити на конкурсній основі та згідно з процедурою, встановленою положеннями закону України "Про прокуратуру".

  Як повідомляв 5.ua, 12 вересня 2015 року заступник генпрокурора України та прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе заявив, що у Генпрокуратурі зараз "внутрішній Майдан".

  Попередній матеріал
  Чубаров: У жовтні може розпочатися енергетична блокада Криму
  Наступний матеріал
  Матіос опублікував запис розмови затриманого за контрабанду офіцера
  Теги:
  Loading...