Кадр із відео YouTube

Шокін дав команду розслідувати бійку в нічному клубі за участі високопоставленого прокурора

  Генеральна прокуратура займеться розслідуванням бійки у нічному клубі, яка відбулася за участю заступника прокурора Харківської області Олега Кващука.

  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе. "Широкого розголосу набуло відео, на якому зазначено, що учасник бійки є заступником прокурора Харківської області. Вчора я доповів Генеральному прокурору про цей інцидент. Віктор Миколайович (Шокін) дав команду вивчити цей факт і об'єктивно розібратися", - написав Сакварелідзе.

  Він запевнив, що у разі підтвердження участі конкретної посадової особи прокуратури у зазначеному відео будуть вжиті відповідні заходи. "Ми вже неодноразово заявляли, що недоторканних в системі прокуратури немає", - зазначив заступник генпрокурора.

  Як зазначає УНІАН, Кващук став заступником прокурора Харківської області після того, як наприкінці серпня 2014 року на посаду прокурора Харківської області був призначений Юрій Данильченко. 35-річний Кващук працює в органах прокуратури з червня 2003 року.

  Нагадаємо, 17 серпня ГПУ направила до суду обвинувальний акт стосовно правопорушників, які обіймали посади прокурора центрального апарату ГПУ та оперативного співробітника Державної фіскальної служби. Вони шляхом шахрайства заволоділи коштами приватного підприємця у сумі понад 2 млн грн.

  Попередній матеріал
  Маріупольці почали розбирати завали в Сартані, не чекаючи допомоги влади
  Наступний матеріал
  Журналіст: Як можна оголошувати амністію, коли в нас продовжуються бойові дії і гинуть солдати?
  Теги:
  Loading...