5.ua

Шокін анонсував створення "молодіжної прокуратури"

  Планується за конкурсом відібрати до прокуратури осіб із числа студентів юридичних вишів.

  Про це очільник ГПУ Віктор Шокін повідомив під час брифінгу щодо реформування органів прокуратури.

  "У чому полягає суть цієї молодіжної прокуратури. Маю на увазі, що це буде нова реформа, доповнення, цього ще ніколи не було в прокуратурі. Я хочу відібрати на конкурсній основі із числа студентів юридичних факультетів усіх вищих навчальних закладів України перспективних молодих людей… Щоб вони з них вибрали генерального прокурора, заступників генерального прокурора, колегію Генеральної прокуратури і брали би безпосередню участь у роботі Генпрокуратури", - зазначив він.

  За задумом Генпрокурора, так званим "молодим прокурорам" надаватиметься право участі в засіданнях колегії ГПУ з усіх питань. Крім того, вони зможуть брати участь в обговоренні усіх аспектів діяльності Генеральної прокуратури, щоб надавати пропозиції з тих чи інших питань.

  "Мета цієї моєї ідеї полягає в тому, що реформування в нас почалося, але треба й завчасно подбати про те, що повинні прийти нові", - зазначив Шокін, додавши, що працівники такої структури будуть знати організацію роботи прокуратури, її аспекти, види діяльності та функції. "Таким чином вони будуть підготовлені далі проходити конкурс на заміщення посад у самій Генпрокуратурі", - підкреслив він. 

  Крім того, Шокін сьогодні повідомив, що звільнив 3 тисячі працівників прокуратури. 

  Попередній матеріал
  Москаль: До міліції масово звертаються потерпілі від закарпатського "Правого сектора"
  Наступний матеріал
  Американські інвестори побачили, що український уряд готовий до співпраці - Мінекономрозвитку
  Теги:
  Loading...