112.ua

Шкіряк визнав, що використання старого Іл-76 для евакуації з Непалу виявилось неефективним

Очевидно, що використання 30-річного військово-транспортного літака літака Іл-76 Міноборони для евакуації громадян України з Непалу виявилось неефективним, наголошує в.о. голови ДСНС Зорян Шкіряк.

Про таке він заявив в ефірі "5 каналу".

"Державна служба з надзвичайних ситуацій не має відношення до військово-транспортної авіації завдяки якій здійснювався цей рейс. Вважаю, що застосування в цих умовах 30-річного літака військово-транспортної авіації Іл-76 було неефективним ", – зазначив Шкіряк.

За його словами, Державна служба з надзвичайних ситуації відразу після землетрусу в Непалі пропонувала використати чартерний літак для евакуації громадян України.

"ДСНС в перший день після землетрусу, я особисто зробив заяву, що наші рятувальники, які мають міжнародні сертифікати готові були вилетіти в Непал і на пошуково-рятувальну місію. Коли ми зрозуміли, що потрібно буде евакуювати людей, ми прорахували значно ефективніший і значно бюджетні ший варіант – чартер. При чому вже була домовленість з компанією, були відпрацьовані флай-карти аеропортів, було отримано дозвіл на посадку в Катманду оскільки саме така авіація там приймається значно простіше ніж військово-транспортна. Але рішення було прийняте таке, як було прийнято, Президент підписав указ, було доручення Міноборони відправити саме цей літак", – зазначив Шкіряк.

Попередній матеріал
Вінком з маків "Батьківщину-матір" прикрасив руфер Мустанг
Наступний матеріал
У центрі Києва будівельники виявили схожий на гранату предмет
Теги:
Loading...

Шкіряк: було зроблено ряд помилок, але трагедії робити не треба

Шкіряк про Храмову: "Вона летіла за власний кошт, і не на курорт. Її вчинок – приклад для жінок інших чиновників"

Шкіряк: Якщо Яценюк скаже мені подати у відставку, я піду

Всі втомилися, захотіли спати, і я теж, тому ми просто заснули в аеропорту – Шкіряк