шахтарі
5.ua

Шахтарі приїхали на мітинг до Києва через невиплату зарплат керівництвом "ДТЕК Павлоградвугілля" з травня

  Керівництво вугледобувного підприємства України "ДТЕК Павлоградвугілля", що входить до складу найбільшого приватного енергохолдингу країни ДТЕК Ріната Ахметова, попередило гірників про припинення виплати зарплати з травня 2015 року.

  Про це повідомили відразу кілька шахтарів, які перебували на мітингу біля стін Міністерства енергетики та вугільної промисловості, пише "УНІАН".

  "Я з шахтоуправління "Павлоградське". На підприємстві нам сказали, що в наступному місяці зарплати не буде", - розповів один з шахтарів. Саме тому, за його словами, ми приїхали в Київ пікетувати Адміністрацію президента, парламент, Кабмін", - наголосив гірник.

  Як зазначає видання, інші шахтарі розповіли, що напередодні керівництво підприємства, викликавши очільників дільниць, попередило, що для виплати зарплати за квітень 2015 року компанія була змушена брати кредити.

  За словами шахтарів, на мітинги у столицю приїхали гірники, які перебувають у відпустці або робітники, діяльність яких не пов'язана безпосередньо з видобутком вугілля. Вони також зазначають, що взяти участь у мітингу в Києві 22 квітня з "ДТЕК Павлоградвугілля" приїхало більше тисячі робітників.

  "Частина приїхала на поїздах, частину посадили на 22 автобуси. Правда, автобуси погані. Спинки не розкладаються, трясе, а спати неможливо", - сказав шахтар.

  Нагадаємо, що сьогодні близько двох тисяч шахтарів провели багатогодинні мітинги, пікетуючи Адміністрацію президента, потім Верховну Раду і Кабмін.

  Попередній матеріал
  Рослини не допоможуть людству побороти глобальне потепління - дослідження
  Наступний матеріал
  Японка втопила у ванні Apple-колекцію бойфренда

  Більшість шахтарів залишили територію біля Міністерства енергетики, але встановили чергових на ніч

  Під Міністерством енергетики шахтарі, які вимагають погашення заборгованості, встановили намет

  Гримчак: більшість протестуючих в центрі Києва шахтарів - з шахт Ахметова

  Заступник голови адміністрації Президента розповів про зустріч з шахтарями