rnbo.gov.ua

Секретар РНБО: Україна випробує ракети власного виробництва

  Україна найближчим часом здійснить пробні пуски ракет вітчизняного виробництва

  Україна найближчим часом планує здійснити пробні пуски ракет, створених у кооперації виключно українських підприємств. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Наші вчені, конструктори та інженери забезпечили виробництво на наших українських підприємствах всіх необхідних компонентів, одержуваних раніше по кооперації з РФ, що дозволяє нам не тільки на виставках показувати ракети, а й використовувати їх у бойовому застосуванні. І найближчим часом ми плануємо вже проводити пробні пуски ракет повністю українського виробництва, створених у кооперації виключно українських підприємств ", - розповів Турчинов.

  Він наголосив на тому, що відновлення ракетної галузі є пріоритетом для української влади. "Ми, з одного боку, повинні розвиватися як космічна держава, виробляючи високотехнологічні космічні апарати, але при цьому ми також повинні відновити всю необхідну нам лінійку бойових ракет, які дозволять захистити країну", - підкреслив секретар РНБО.

  Як повідомляв 5.ua, генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов заявив, що підприємства "Укроборонпрому" працюють над розробкою новітніх систем протиповітряної оборони. Крім того, директор "Укроборонпром" в ефірі "5 каналу" презентував нову гвинтівку для ЗСУ.

  Попередній матеріал
  У нашій армії полковників набагато більше, ніж молодших офіцерів – Тартаковський
  Наступний матеріал
  Україна і Японія ратифікували кредитну угоду на 300 млн грн
  Теги:
  Loading...