vsesvit.ck.ua

СБУ зірвала чергову спробу російських спецслужб створити фейкову "республіку" на Миколаївщині

  Служба безпеки України зірвала спробу спецслужб РФ створити у Миколаївській області фейкову антиукраїнську "республіку".

  Ідеологи псевдореспубліки мали на меті продемонструвати начебто підтримку в південному регіоні терористичних організацій так званих "ЛНР" і "ДНР", повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  Фейкова "республіка" за їх задумом повинна була створити необхідну пропагандистську "картинку" для російських ЗМІ - підбурювати українців протидіяти чинній владі. Планувалось, що створення незаконної організації буде оголошено на "зборах", проте цьому запобігли співробітники СБУ. Хід цього зібрання мав контролюватися російськими кураторами в он-лайн режимі.

  Люди, які прийшли на зібрання розповіли, що ініціатори проведення заходу не повідомили їм про мету проведення зборів. Натомість, учасникам було обіцяно певну грошову винагороду.

  У рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України вилучено фото та відеоматеріали з відвертими антиукраїнськими закликами. Організатори фейкової "республіки" наразі дають свідчення.

  Попередній матеріал
  На борту катера прикордонників перебувало 8 осіб: пошуки однієї людини досі тривають - ДПСУ
  Наступний матеріал
  Бійці АТО відбили ворожу атаку під Мар’їнкою
  Теги:
  Loading...