sbu.gov.ua

СБУ затримала завербованого спецслужбами РФ луганчанина

  У Луганській області Служба безпеки України викрила місцевого жителя, завербованого спецслужбами РФ під час його перебування в Росії.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ. "У липні цього року в Бєлгородській області 50-річного луганчанина затримав наряд прикордонної служби ФСБ РФ. Дізнавшись про його особисті зв’язки з українськими військовослужбовцями ФСБ схилила чоловіка до конфіденційного співробітництва. Йому було доручено збирання розвідувальної інформації про діяльність СБУ, відпрацьовано також легенду прикриття та канали зв’язку", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначають у відомстві, після повернення в Україну чоловік потрапив у поле зору СБУ. Він зізнався у роботі на ФСБ, при цьому розкаявся та визнав хибність своїх дій.

  СБУ наголошує, що згідно зі ст. 111 Кримінального кодексу України державна зрада карається позбавленням волі строком до 15 років. Разом з тим, громадянин, який не вчинив жодних дій і добровільно заявив про зв'язок з іноземними спецслужбами, звільняється від кримінальної відповідальності.

  Нагадаємо, СБУ затримала бойовика, який зберігав у телефоні фото і відео своїх злочинів.

  Попередній матеріал
  Столиця РФ в диму: на Москві-ріці горить мазут з аварійного трубопроводу
  Наступний матеріал
  Гривня зміцнилася на міжбанку
  Теги:
  Loading...